La Liga turnuvasında boy gösteren futbolcuların değerleri dikkat çekiyor. Kulüpleri, yaşlar ve piyasa değerine yönelik açıklamaların yapıldığını göreceksiniz. Merak edenler başta bu açıklamalardan yıldız oyuncuları analiz etmekte. Bunların akabinde maç özeti izle seçeneklerinden performanslarına da göz atabilirsiniz. Örneğin değerleri ile dudak uçurtan isimleri incelemeye alabilirsiniz. Aralarında başı çeken ismin ise Lionel Messi olduğunu göreceksiniz. 31 yaşında olan ünlü futbolcunun piyasa değeri olarak 180 milyon Euro açıklamaları yapılıyor. Sağ kanat olarak sahada yerini alan ünlü ismin performansı izlemeye değer. Bunun arkasından gelenler ise;

  • On numara Philippe Coutinho ile 100 milyon Euro değerine sahiptir.
  • Santrafor Antoine Griezmann için yine 100 milyon Euro açıklamaları yapılmakta.
  • Gareth Bale ise 90 milyon Euro değerine sahip sağ kanat oyuncularındandır.

Yine sağ kanatta adından söz ettiren bir diğer oyuncu ise Ousmane Dembele şeklinde ifade edilmekte. Henüz 22 yaşında olan futbolcunun piyasa değeri olarak da 80 milyon Euro bilgisi ile karşılaşacaksınız. Akabinde merkez orta saha oyuncusu olarak Toni Kroos sunuluyor. 28 yaşında ki oyuncunun da yine 80 milyon Euro kadar değerine yer verilmekte. Yine 80 milyon Euro piyasa değeri ile önlibero Sergio Busquets’de listede yerini almıştır. Isco ise 75 milyon Euro piyasa değerinden ifade edilmekte. 9. sırada ise Marco Asensio 75 milyon Euro kadar değeriyle sunulmakta. 10. sırada da 70 milyon Euro değerinden Koke ile karşı karşıya kalacaksınız.

İspanya Ligi En Değerli Futbolcular Listesi 

İspanya Ligi maç özetleri ile performanslara göz atmadan önce yıldız oyuncuları incelemeniz çok kolay. Yukarıda da belirttiğimiz gibi pozisyonları, yaşları, kulüpleri ve piyasa değerleri ile alakalı olarak detaylı açıklamalar yapılıyor. Bu açıklamalar sayesinde futbolcularla alakalı fikir sahibi olacaksınız. Sonrasında ise oyuncunun yer aldığı takımın maçlarını takip edebilirsiniz. La Liga maç özetleri çerçevesinde ise işiniz kolay olacaktır.

Yine listeden yola çıkacak olursanız Jan Oblak karşınıza çıkacaktır. 25 yaşında ki kaleci için 70 milyon Euro değerine yer verilmiştir. Luis Suarez ise listede 12. Sırada yer almakta. 31 yaşında olan santrafor oyuncusu için 70 milyon Euro değeri ifade ediliyor. Merkez orta saha olan Saul Niguez için de yine 70 milyon Euro değeri duyuruluyor. 70 milyon Euro değerinden bir başka oyuncunun ise Raphael Varane olduğunu belirtmek gerek. Thomas Lemar için de 65 milyon Euro değeri listede bulunmakta. 60 milyon Euro değerinden ise stroperde olan Samuel Umtiti ile karşı karşıya kalacaksınız. Bunun gibi tüm oyuncuların ayrı ayrı sıralanması kısa sürede bilgi sahibi olmanızı mümkün kılmakta.